Спортивна марка "4F" добре знана як серед аматорів так і серед професіоналів у спорті. Кожний з них ставить перед собою власні конкретні завдання, прискіпливо та з особливою пристрастю відноситься до детале, які повинні йому у цьому допомагати. Водночас, усі ми не відкидаємо емоційної складової такого одягу чи аксесуарів. Ця емоційність найкраще досягається через поєднання технологічності із сучасними модними тенденціями. Саме від їх гармонійного альянсу, у підсумку, залежить наше самопочуття і здатність досягати кращих результатів у своїєму улюбленому виді спорту чи просто комфорту під час фізичних вправ задля власного здоров'я.

Бренд 4F поєднує в собі спорт і фешн, створює якісні продукти для спортсменів, аматорів і всіх, хто не може уявити себе без спорту чи просто фізкультури. Марка піклується про те, щоб якнайшвидше надавати своїм клієнтам доступ до сучасних технології, якими сьогодні користуються професійні спортсмени.

Компанія, яка створює спортивний одяг та аксесуари 4F, веде свою історію з 1995 року (називалась вона тоді HORN PARTNERS). Сам бренд був презентований у 2003 році і також спочатку називався "4 FUN", а згодом, у 2010 році отримав своє сьогоднішнє ім'я"4F". Як визнає сам засновник цього бренду - Ігор Клая, створити визнану сьогодні спортивну одягову марку йому допоміг випадок та однодумці. Цим випадком були студентські підробітки в спортивному магазині та його спостережливість, а ще - вміння переконати власника профінансувати свій проект та стати партнером нового бізнесу. Потім, така ж спостережливість та гнучкість дозволила запропонувати ринку те, чого він потребував - гнучкості, технологічності та адаптованості до конкретних запитів. 
Сьогодні торгова марка представлена в 30 країнах світу на 4 континентах. До послуг її прихильників більше 180 фірмових магазинів, з поміж інших, у наших сусідів в Польщі, Литві, Чехії, Румунії, Словаччині.
Колекції одягу 4F проектуються з багатомісячним випередженням, заздалегідь до початку сезону. Традиційно в лінійці спортивного одягу 4F виокремлюють три основні напрямки: передовий технологічний Performance, ближчий до міста та повсякденний Basic і спеціалізований для конкретних дисциплін Sport.  Створенням колекцій займається професійна проектна команда, яка налічує понад 70 осіб. Вони переводять ідеї у ескізи, на основі яких створюється прототипи. Далі працюють технологи, які моніторять пропозиції постачальників в пошуках кращих якісних матеріалів, та технологічних рішень. Всі технологічні новинки якнайшвидше впроваджуються в реальні продукти. Пристрасть до спорту команди розробників призводить до того, що часто вони самі випробовують цей одягу, іноді в екстремальних умовах.
Велика заслуга у конструюванні витребуваних моделей спортивного одягу та аксесуарів 4F також належить професійним спортсменам, з якими працює 4F. Саме вони дають багато цінних порад та скеровують колектив розробників у напрямку найбільшої ефективності для користувача.
4F пропонує для професійних спортсменів, аматорів спорту і для тих, хто просто хоче мати спортивний одяг в шафі хорошу якість і візуально привабливий продукт, Для створення такого продукту компанія сформувала окремі професійні команди конструкторів, технологів, постачальників для жіночих і чоловічих товарів, а також для створення конкретних аксесуарів одягу, або взуття.

Одяг 4F створюється для "ентузіастів життя" - тих, хто створює власний стиль - синтез спорту, casual, дизайну і функціональності. Ці особливості протягом багатьох років підтверджують професійні спортсмени, які в боротьбі за кращі результати ставлять на 4F.

Марка від 2007 року співпрацює з Польською Федерацією лижних видів спорту, з 2010 року є партнером Польського Олімпійського Комітету, з 2013 року співпрацює з Польською Федерацією легкої атлетики. Бренд постачає спеціальну колекцію спортивного одягу для професійних спортсменів лижників, стрибунів з трампліну, біатлоністів, гірських велосипедистів.

Конструктори 4F зосереджені на створенні спортивного одягу, в якому буде добре почувати себе на підйомнику лижного спуску і самій лижні, у спортивному залі, на велосипеді, з ракеткою, в басейні, в парку або на роботі...там, де ми хочемо відчувати себе впевнено, комфортно і спортивно.

У 2015 році 4F започаткував проект "4F Creative Team", що дозволяє реалізувати авторські замисли широкої когорти людей, закоханих у спорт. Завдання цього проекту в тому, щоб створити колекцію "Спортивного одягу для майбутнього."
Компанія отримала значну кількість проектів, а журі в цьому році обрало тільки дві роботи. Винагородою для учасників стало пошиття авторських колекцій та професійна фотосесія за рахунок компанії. Компанія ж підтвердила свій статус відкритої для своїх клієнтів та націленої на всебічне врахування їх побажань у своїй діяльності.

В Україні перший повноформатний магазин 4F було відкрито у лютому 2011 року у Львові в ТРЦ King Cross Leopolis, далі був Харків та ТРЦ Французький бульвар..., зрештою, поціновувачі торгової марки живуть в кожному куточку Україні, і можуть купити визнаний спортивний одяг також за посередництвом цієї сторінки в інтернеті з доставкою по всій країні.